pondělí 23. prosince 2013

Už je to tady!

Stavte slavobrány, bouchejte šampaňské! Dneska nastal ten dlouho očekávaný den. Bertík udělal první opravdové samostatné krůčky! Byly vždycky maximálně tak čtyři, ale zato nám tenhle nový kousek během dne předvedl rovnou několikrát. A nepadá nijak nekoordinovaně, ale pěkně se pomalu sveze na kolena. Věděla jsem, že to přijde, ale teď, když ve svých necelých 16 měsících opravdu začal dělat vážné pokusy o samostatnou chůzi, je to pro mě neuvěřitelný a hlavně úplně úžasný pohled.
Kdo to nezažil, nepochopí :)

3 komentáře:

 1. Gratuluju, teď už to bude jen legrace :-) Ne vážně, od doby co moje Majda chodí je všechno snažší. Můžu jí v klidu někam postavit a uvolnit si ruce, což nechodícím dítětem jde blbě. A ze začátku ani moc neutíká ...

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to Bertíkovi moc a moc gratulujeme!! Úplně ti rozumím, máme to teď doma podobné. Barborka si krůčky zkoušela už docela dlouho, cca měsíc. Vždycky udělala tak dva tři a pak zase šup na kolínka. Ale posledních 14 dní chodí a chodí a chodí ... a začíná běhat. A má z toho takovou radost. Máchá ručičkama, směje se a její momentálně nejoblíbenější zábava je hra na honěnou.
  Je to jako zázrak ... naučej se to úplně sami bez toho, aniž by jim to někdo vysvětloval. Prostě to tak nějak samo přijde ... a je krása to sledovat.
  Tak mnoho krásných chvil s batoletem ;).

  OdpovědětVymazat
 3. Beztak si to pro vás Bertík nechával jako skoro-vánoční dárek!:) Gratuluju a co nejmíň pádů přeju!

  OdpovědětVymazat