čtvrtek 31. prosince 2015

Ohlédnutí 2015

Uplynulý rok byl relativně klidný. Tedy aspoň v tom smyslu, že jsem nerodila ani nebyla těhotná, což je poslední dobou něco nevídaného :) Jinak se ale samozřejmě udála spousta věcí.
Prokop udělal obrovský pokrok. Z malého miminka je v mnoha ohledech samostatný človíček. Chodí, běhá, mluví, sám se nají, pomáhá a dokonce je pár dní bez plen.
Bertík začal chodit do státní školky a moc nám to všem pomohlo. Rozpovídal se tak, že pusu nezavře od rána do večera a začíná komunikovat i s cizími lidmi.
V květnu jsme se opět přestěhovali (doufáme, že na dlouhou dobu naposledy). V našem novém bytě se nám líbí, je hezky zrekonstruovaný, umístění domu je pro nás ideální a manželovi rodiče bydlí jen o dva vchody dál. Jeho rozměry jsou zatím dostačující, uvidíme, jak to bude v budoucnu.
Na podzim jsme se poprvé odvážili se na pár dnů vzdálit od obou dětí. Všichni jsme to zvládli dobře, takže doufám, že si to zase někdy zopakujeme.
Rodičovská mě baví čím dál tím víc. Jak jsou kluci starší, je s ními pořád větší legrace a i když si často stěžuju, je to v tuhle chvíli ta nejvíc naplňující aktivita, kterou si dovedu představit.
Oslavila jsem 26. narozeniny a cítím se až nepatřičně mladá :)
Jsem spokojená.
Přeju sobě i vám, ať to tak je i v dalším roce!

Žádné komentáře:

Okomentovat