čtvrtek 29. prosince 2016

Letošní...
...Vánoce byly (a pořád jsou) moc hezké. Klid - takový, jaký jen s dvěma chlapečky může být. Milé dárky. Dlouhé ranní spaní. Spousta smíchu i pláče - jak jinak v domácnosti, kde jsou malé děti a těhotná ženská. Světla svíček i prskavek. Zdobení stromečku. Nefalšované dětské nadšení. Dobré jídlo. Příjemná setkání. Nové knížky, tramvajové pexeso, myčka pro autíčka, točna a depo k vláčkodráze. Radost. Dárek od miminka - od rána 25. prosince kope dost silně na to, abychom to s mužem cítitli rukou. Zpívání koled s klukama - "Anděl se jim ukázal, do Betléma zakázal." :).

...rok byl poměrně klidný. Oba kluci udělali obrovský pokrok, obzvláš't to vidím na Prokopovi - z ustrašeného batolete se stal komunikativní nebojácný chlapeček. Druhé a čtvrté narozeniny, šest let od svatby. Dvě čárky na těhotenském testu a poprvé v životě nevolnosti. Radost z miminka. Další rok bude rušnější, ale těším se na něj moc.

1 komentář:

  1. Rodicovstvi je krasa. Nejlepsi zazitek u stromecku je, kdyz clovek vidi ty rozzareny ocicka radosti z darku. Nejvim Matyska dostal tento domecek - https://www.detske-kocarky.cz/detsky-domecek-hut.html Potom jen v rychlosti rozbalil ostatni darky a sel si hrat do domecku :-D

    OdpovědětVymazat